خانه / عضویت در سایت

عضویت در سایت

سلام دوست عزیز، بسیار از اینکه شما هم به جمع بازدیدکنندگان گالری عکس ۴ پیکس پیوستی خوش حالیم و امیدواریم که با محتوا و عکسهای این مجله، لحظات شاد و خوشی را برای شما رقم بزنیم.

به شما پیشنهاد میکنیم که حتما در خبرنامه ایمیلی (فیدبرنر) سایت عضو شوید و مطالب و عکسها را به صورت روزانه در ایمیل خود دریافت کنید، همچنین به زودی اطلاعیه ها و قرعه کشی ها از طریق ایمیل ارسال خواهند شد.

>> مراحل عضویت در خبرنامه <<

۱) ابتدا ایمیل خود را در بخش عضویت خبرنامه در سمت راست سایت بدون www و به صورت زیر وارد کنید :

(بجای your-email@yahoo.com ایمیل خودتان را وارد کنید.)

عضویت در خبرنامه

۲) بعد از زدن دکمه عضویت، صفحه ای به صورت زیر برای شما باز خواهد شد، لطفا برسی کنید که ایمیل شما دقیقا به همین صورت و بدون غلط به جای مستطیل قرمز رنگ ذکر شده باشه، سپس کد کپچا نمایش داده شده را وارد کنید و Complete Subscriprion Request را انتخاب کنید.

عضویت در خبرنامه

۳) سپس ایمیل خود را باز کنید، در بخش اینباکس ایمیلی با محتوا و ایمیل زیر برای شما ارسال شده است، بر روی لینکی که نمایش داده شده کلیک کنید و اگر لینک کار نکرد آنرا در نوار آدرس مرورگر کپی کنید و اینتر را بزنید:

عضویت در خبرنامه

 

۴) اکنون عضویت شما فعال شده است. ورود شما را به جمع اعضای این مجموعه تبریک میگیم.

توجه

تا زمانی که بر روی لینک ارسال شده داخل ایمیل کلیک نکنید عضویت شما تایید نشده است و هیچ ایمیلی برای شما ارسال نخواهد شد، حتما ایمیل خود را باز کنید و روی لینک داخل ایمیل ارسال شده کلیک کنید.

منتظر ایمیل های روزنامه باشید، اگر در مراحل ثبت نام هر مشکلی داشتید در نظرات همین صفحه اعلام کنید و یا از طریق ایمیل مدیریت در صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

نوشتن دیدگاه

ایمیل شما آشکار نمی شود